Filtry do łazienki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtry do łazienki stosuje się przede wszystkim w celu zminimalizowania szkodliwego działania chlorowanej twardej wody. Zarówno filtry prysznicowe, jak i pralkowe mają wiele zalet. Do głównych z nich należą: ochrona pralek, redukcja kamienia i osadów czy brak nadmiernego wysuszania skóry i włosów. Filtry łazienkowe powinni stosować zwłaszcza ludzie z atopowym zapaleniem skóry oraz alergicy, np. filtr prysznicowy zmiękczający wodę. Sklep z filtrami do wody Aqualia oferuje filtry wody do łazienki znanych producentów.

Filtry do łazienki– codzienny komfort użytkowania


Woda jest potrzebna naszemu organizmowi nie tylko do picia. Filtr do wody prysznicowy redukuje nadmiar chloru, który może podrażniać skórę. Szczególnym rodzajem filtru do baterii prysznicowej jest zmiękczacz prysznicowy, mogący zastąpić ten centralny. Mniejsza ilość zacieków na armaturze to także zasługa filtra wody prysznicowego.

Filtry do łazienki pralkowe, posiadają złoża polifosfatowe, chroniące elementy grzewcze przed osadzaniem się kamienia. Dzięki temu zmniejszają ryzyko awarii pralki, których przyczyną jest twarda woda np. uszkodzenia grzałki.

W naszej ofercie znajdą Państwo filtry do łazienki każdego rodzaju. Zapraszamy również po najwyższej jakości filtry do wody pitnej.

Zapraszamy również do kategorii: