Komplety wkładów

Zestaw filtrów do wody warto zawsze mieć w domu jako zapas. Zakup i montaż systemów filtracji wody to pierwszy krok do poprawy jej jakości, ale równie ważna jest regularna wymiana filtrów. Tylko dzięki niej będzie można się cieszyć jej krystalicznie czystą formą. Nasz sklep z filtrami do wody posiada w ofercie wiele produktów tej kategorii, uznanych w branży producentów. Dla wygody naszych klientów proponujemy gotowe komplety filtrów pasujące do systemów filtracji określonych rodzajów.

Zestaw filtrów do wody – niezbędny w każdym domu


Filtry do wody zapewniają domownikom stały dostęp do czystej, pysznej wody. Wykorzystując różne procesy jak ultrafiltracja, nanofiltracja czy odwrócona osmoza usuwają z wody szkodliwe substancje, czyniąc ją gotową do picia. Redukują również twardość wody, dzięki czemu na powierzchniach zlewów, wanien czy w czajnikach nie tworzy się kamień. Wysokowydajne filtry, czy stacje uzdatniania wody mogą oczyścić duże ilości wody na raz.

Jednak nawet najwyższej jakości produkty mają określoną żywotność, uzależnioną od rodzaju wkładów, ilości wody, jaką oczyszczają i znajdujących się w niej zanieczyszczeń. Aby system filtracji wody działał zgodnie z przeznaczeniem, filtry do wody należy regularnie wymieniać. Pomagają w tym gotowe zestawy filtrów do wody. Zlekceważenie wymiany lub przeprowadzanie jej niezgodnie z zaleceniami producenta może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu, a nawet do rozwijania się w nim groźnych bakterii.

Zestawy filtrów do wody w ofercie Aqualii


Komplety filtrów do wody do wygodne rozwiązanie, które oferujemy naszym klientom. Ich posiadanie w domu zapewnia możliwość szybkiej wymiany w razie potrzeby. Zakup całych zestawów jest wygodniejszy niż pojedynczych sztuk.

W naszej ofercie dostępne są m.in.:

  • komplety wkładów do filtrów EXCITO-B, zawierające: usuwające zanieczyszczenia mechaniczne wkłady liniowe, usuwające substancje organiczne wkłady węglowe oraz wkłady zmiękczająco-odżelaziajace,

  • komplety wkładów do systemów odwróconej osmozy polskiego producenta AquaFilter, zawierające wkłady z pianki i węglowe,

  • komplety wkładów filtracyjnych do filtrów NanoPad, zawierające wkłady z pianki polipropylenowej i węgla spiekanego.


Wkłady filtrów do wody oferowane w naszym sklepie mają najlepsze parametry jakościowe, dzięki czemu zapewniają czystą i zdrową wodę. Mogą być używane zarówno w domach, jak i w biurach lub obiektach użyteczności publicznej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie potrzeby służymy Państwu pomocą przy wyborze odpowiedniego zestawu filtrów do wody.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii: