Kraniki do filtrów

Wylewka do filtra wody ułatwia jej bezpośrednie zaczerpnięcie. Bez tego elementu każdy system filtracji byłby niekompletny, gdyż nie można by byłoskorzystać z przefiltrowanej i oczyszczonej wody. Kraniki do filtra wody są wykonane z surowców zapewniających bezpieczeństwo spożywanej wody. Oprócz tego są pięknie wykończone, dzięki czemu mogą być ozdobą w kuchni. Nasz sklep z filtrami do wody posiada w ofercie kilka rodzajów tych akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

Wylewka do filtra wody – nieodzowna część systemów jej uzdatniania


Kraniki do filtrów umożliwiają korzystanie z funkcjonalności całego systemu filtracji wody. Wybierając ten element, warto, kierować się jakością jego wykonania, aby można go było swobodnie użytkować przez lata bez problemów technicznych. Właśnie takie produkty oferuje Aqualia, od uznanych producentów i wykonane z surowców spełniających najwyższe standardy konstrukcyjne.

Wylewki do filtrów są wykonane z wysokiej jakości stopów metali, gwarantujących, że przefiltrowana woda będzie miała kontakt z surowcami o pozytywnym wpływie na zdrowie również na końcowym etapie procesu uzdatniania. Kraniki są kompatybilne z większością dostępnych filtrów do wody, np. wylewka do osmozy może być też stosowana w nanofiltrach czy filtrach podzlewozmywakowych.

 

Kraniki do filtrów wody od Aqualii


Wylewki do filtrów z naszej oferty pochodzą od wyspecjalizowanych w branży producentów jak SUPREME, BERG czy AquaFilter. Doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w warunkach domowych. Ich uniwersalny design pozwala na wkomponowanie w wystrój każdej kuchni czy innego pomieszczenia.

Znajdą u nas Państwo m.in. następujące produkty:

  • czarny kranik pojedynczy marki BERG do systemów odwróconej osmozy z ceramiczną głowicą. Jego zaletą jest szybki montaż – na trzpień nakręcana jest złączka, która łączy się bezpośrednio z przewodem;

  • chromowany kranik podwójny przeznaczony do systemów odwróconej osmozy. Jego dwa króćce dają możliwość podpięcia do dwóch wężyków, np. z wodą mineralną i alkaliczną oddzielnie;

  • pojedynczą wylewkę do wody filtrowanej polskiej marki SUPREME, która jest kompatybilna z większością filtrów dostępnych na rynku.


Kraniki do filtra dostępne w naszym sklepie spełniają najwyższe standardy obowiązujące w systemach filtracyjnych, zarówno pod względem technologii wykonania i użytych do niej surowców, jak i wizualnym. Warto kupować najlepszej jakości rozwiązania, którymi można się będzie cieszyć przez lata.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdą Państwo także inne akcesoria do filtrów wody. Pomagamy przy doborze odpowiednich produktów. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub przez specjalny formularz na stronie.