FITAqua

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

FITAqua to marka rodzinna powstała ponad 30 lat temu, od samego początku stawiająca sobie za cel polepszenie jakości życia poprzez filtrację wody zapewniająca dostęp do jej krystalicznie czystych zasobów. Posiada własne laboratorium badawcze i najwyższej jakości urządzenia do produkcji. Filtry FITAqua to urządzenia nowoczesne, ekonomiczne i przyjazne środowisku. Dostarcza też odbiorcom wszelkie rodzaje wkładów do filtrów wody np. węglowe, polipropylenowe czy mineralizujące. Dzięki nim klienci mogą cieszyć się doskonałą wodą do picia i przygotowywania posiłków oraz do pielęgnacji. FITAqua oferuje także niezbędne akcesoria do filtrów wody między innymi zawory odpowietrzające i przeciwzalaniowe, zestawy do dezynfekcji osmozy czy przyłącza z zaworem do filtrów.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele artykułów tej marki np. filtr prysznicowy FITAqua, który jest jednym z najskuteczniejszych produktów tego rodzaju. Ma jednocześnie właściwości zmiękczające wodę i oczyszczające ją z chemii. Osoby mające problem z twardą wodą lub o wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze z pewnością docenią jego zalety.


Filtry wody w ofercie Aqualii


Oferta naszego sklepu jest znacznie szersza i obejmuje również artykuły innych producentów m.in.:
Filtry wody do domu w znaczący sposób podnoszą jakość życia jego mieszkańców i pozwalają im zachować zdrowie. Właściwości zmiękczające wodę przyczyniają się również do braku osadu z kamienia na powierzchniach wanien, brodzików czy zlewów.

Filtry do wody z naszej oferty to propozycja dla mieszkańców Małopolski, Śląska oraz online w całej Polsce. Zapraszamy do naszego sklepu!