Wkłady alkalizujące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wkłady alkalizujące stosuje się w systemach odwróconej osmozy. Osmoza niezwykle dokładnie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych oraz wszelkich substancji szkodliwych jak wirusy, bakterie czy inne toksyny. Jednak podczas tego procesu usuwane są również wartościowe dla organizmu pierwiastki, np. żelazo, magnez, potas, sód czy wapń. Filtry alkalizujące pozwalają na wzbogacenie w te pierwiastki wody opuszczającej osmotyczny system filtracyjny. Nasz sklep oferuje filtry do wody oraz posiada w ofercie wkłady alkalizujące do wody pochodzące od uznanych producentów.

Wkłady alkalizujące – korzyści z używania


Krystalicznie czysta woda uzyskiwana poprzez jej filtrację jest potrzebna w każdym domu, którego mieszkańcy chcą dbać o zdrowie. Wkłady alkaliczne do filtrów wody obniżają jej poziom oksydacji, dzięki czemu wspomaga procesy usuwania wolnych rodników z organizmu. Ma również wyższy odczyn pH oraz zachowuje równowagę kwasowo-zasadową, powodującą lepsze przyswajanie. Stosowanie wkładów alkalizujących do filtrów korzystnie wpływa na kondycję organizmu człowieka.

Wkłady alkalizujące w ofercie Aqualii


Filtry alkalizujące w ofercie naszego sklepu to najwyższej jakości produkty o doskonałych parametrach jakościowych, od znanych w branży producentów. Ich zaletą jest łatwa i szybka instalacja, niewymagająca żadnych narzędzi, z którą poradzi sobie każdy laik. Wkłady alkalizujące mogą być stosowane zarówno w domowych, jak i biurowych systemach filtrujących wodę.

Znajdą u nas Państwo np.:

  • AIFIR- 200 – wkład liniowy alkalizujący i mineralizujący wodę produkcji AquaFilter, który obniża ORP, podnosi pH wody, oraz wzbogaca ją o cenne związki mineralne. Zawiera złoże turmalinowe skutecznie alkalizujące wodę, podnosząc jej pH o ok. 2 punkty, oraz obniżające jej wskaźnik ORP do -100. Dodatkowo wzbogaca ją w minerały, m.in. magnez, wapń, sód czy potas. Dzięki tym funkcjom stanowi doskonałą alternatywę dla wkładów mineralizujących. Przed rozwojem bakterii we wnętrzu chroni oparta o nanosrebro technologia zastosowana do jego produkcji;

  • ALKALINE – wkład alkalizujący ze złożem w 99,9%, z czystego magnezu, który obniża wskaźnik ORP wody oraz podnosi pH wody, w wyniku wytwarzania się, w kontakcie z wodą wodorotlenku magnezu.


Alkalizujące wkłady filtrów do wody z naszej oferty mają atest PZH i spełniają wszystkie wymagane normy higieniczne.

Działamy na terenie Śląska i Małopolski, a także online na terenie Polski. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii: