Wkłady Aquaphor

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Proponujemy Państwu wkłady Aquaphor przeznaczone do systemów filtrujących wodę wspomnianego producenta. Pomagają w pozbyciu się zanieczyszczeń mechanicznych, metali ciężkich, chloru, bakterii, a także pomagają w zmiękczaniu wody. Nasz sklep z filtrami do wody oferuje ich kilka rodzajów. Aquaphor to wkłady, które zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie domownikom.

Wkłady filtrujące do systemów Aquaphor


Filtry do wody w domu to rozwiązanie zapewniające dostęp do pozbawionej zanieczyszczeń wody, zarówno pitnej, jak i użytkowej, przekładające się na zdrowie wszystkich domowników. Dzięki nim mają Państwo dostęp do krystalicznie czystej wody, nawet jeśli, ujęcie z którego jest ciągnięta, nie ma jej w najlepszej jakości.

Wkłady filtrów do wody do systemów Aquaphor z naszej oferty można nabyć pojedynczo lub w kompletach. Znajdą u nas Państwo m.in.:

  • wkłady mineralizujące,

  • wkłady węglowe oparte o technologię Aqualen,

  • wkłady wstępne,

  • membrany osmotyczne,

  • komplety wkładów wymiennych.


Wkłady filtrujące Aquaphor to ekologiczne rozwiązanie, które poprawia jakość życia domowników i przyczynia się do redukcji przetwarzania szkodliwego dla zdrowia plastiku, w których kupowana jest woda pitna. Dzięki nim nie występuje osad z kamienia w czajnikach czy na powierzchniach zlewu.

Wkłady do wody sprzedajemy na terenie Małopolski, Śląska oraz online w całej Polsce. Zapraszamy do naszego sklepu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii: