Wkłady liniowe

Filtry liniowe powodują podłużny, czyli liniowy przepływ wody. W tej sposób, dokonują tzw. filtracji szlifującej, która kończy wszystkie poprzednie etapy filtrowania. Wkłady liniowe poprawiają również smak oraz zapach wody. Są one proste i łatwe w wymianie, której każdy może dokonać we własnym zakresie.

Filtr liniowy do wody musi wymieniany regularnie zgodnie z zaleceniami producenta, z uwzględnieniem warunków, w jakich pracuje. Proces odwróconej osmozy, do którego jest używany to jedna z najskuteczniejszych metod uzdatniania wody pitnej, dzięki której można otrzymać krystalicznie czystą, a nawet mineralizowaną wodę gotową do spożycia. Dla prawidłowego działania systemu filtracyjnego konieczne jest regularne wymienianie wkładów liniowych do filtrów.

Wkłady liniowe do filtra w ofercie Aqualii


Filtry liniowe, które oferujemy,mają wysokie parametry jakościowe, zapewniające czystość i lepszy smak wody.Pochodzą one od znanych w branży producentów jak AquaFilter czy Supreme. Nadają się do stosowania zarówno w domowych, jak i biurowych systemach filtrujących wodę.

W naszej ofercie znajdują się m.in. wkłady do liniowe do filtra:

  • bioceramiczne – wysoko zaawansowane wkłady do filtrów liniowych, które emitują promieniowanie w dalekiejpodczerwieni, wprowadzające cząsteczki wody w rezonans. W ten sposób uzdatniona woda poprawia metabolizm, zwiększa odporność na infekcję oraz pomaga usunąć wolne rodniki z organizmu;

  • mineralizujące – pomagające uzupełnić dzienne zapotrzebowanie organizmu w substancje mineralne przyswajane z wody;

  • węglowe – redukujące twardość wody,obniżające stężenie metali ciężkich oraz poprawiające jej walory smakowe;

  • zmiękczające –zmniejszającetwardość wody dziękiwymianiejonów wapnia i magnezu na jony sodu. Ich stosowanie pomaga pozbyć się uciążliwego kamienia, osadzającego się w czajnikach i na powierzchniach armatury łazienkowej;

  • alkalizujące – nadające wodzie właściwości antyoksydacyjne i opóźniające procesy starzenia. Mineralizują też wodę, wzbogacając ją o magnez, wapń, potas, żelazo czyselen.Podnoszą pH wody.


Wkłady do filtrów liniowych, które oferujemy, posiadają atest PZH i spełniają wszystkie wymagane normy higieniczne.

W naszym sklepie oferujemy filtry do wody, a także wiele innych wkładów filtrów do wody. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie. Zapraszamy!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii: