Odwrócona osmoza

Filtry odwróconej osmozy z naszej oferty to nowoczesne, super dokładne urządzenia do pozyskiwania zdrowej i krystalicznie czystej wody. Odwrócona osmoza to metoda usuwania z wody toksyn, bakterii, wirusów czy metali ciężkich. Systemy odwróconej osmozy są w stanie usunąć też wiele innych zanieczyszczeń np. zawiesiny. Nasz sklep z filtrami do wody oferuje wiele rodzajów nowoczesnej osmozy.

Odwrócona osmoza –  nowoczesne źródło własnej czystej wody


Filtry z odwróconą osmozą dostępne w naszym sklepie mają wysoką skuteczność filtrowania i dużą wydajność. Zapewniają świeżą wodę, która jest od razu gotowa do spożycia. Urządzenia te są zaawansowane technologicznie, jeden filtr odwróconej osmozy wystarcza na cały dom. Występują też filtry odwróconej osmozy z mineralizatorem, które pozwalają na bezpośrednie uzyskanie zmineralizowanej wody pitnej.

Odwrócona osmoza sprawdza się zarówno w domu, jak i firmach. Osmoza ze zbiornikiem w niektórych wersjach jest zamknięta w eleganckim, kompaktowym pudełku. Dzięki temu postawiona na blacie jest elementem dekoracyjnym. W razie potrzeby można ją także zamontować pod zlewozmywakiem lub ukryć w zabudowie. Filtry do odwróconej osmozy są niezwykle wydajne, wymienia się je zaledwie od dwóch do czterech razy do roku. Jest to rozwiązanie ekologiczne, ograniczające zużycie plastiku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą, w której mamy także filtry do wody innych rodzajów.

Zapraszamy również do kategorii: