Systemy przepływowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtry do wody przepływowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na czystą wodę. Filtr przepływowy umieszczany jest bezpośrednio w punkcie poboru wody, co zapewnia jego kompleksowe działanie w całym budynku. Skutecznie usuwa z wody takie zanieczyszczenia jak rdza, muł czy piasek oraz substancje chemiczne np. arsen, chlor, ołów i inne metale ciężkie. Nasz sklep z filtrami do wody oferuje Państwu przepływowe filtry do wody różnych rodzajów.

Systemy przepływowe do skutecznego filtrowania wody


Filtr przepływowy do wody ma kilkustopniową filtrację. Zwykle posiada kilka wkładów, z których każdy zawiera filtr o innych właściwościach np.:

  • polipropylenowy, usuwa zanieczyszczenia mechaniczne,
  • węglowy, poprawia zapach, barwę i smak wody oraz chroni przed azotanami, metalami ciężkimi i substancjami organicznymi,
  • żywiczny, redukując sole wapnia i magnezu, chroni przed osadzaniem się kamienia.


Dzięki wspólnemu działaniu wszystkich przepływowych filtrów wody, uzyskiwany przez systemy przepływowe efekt jest tak skuteczny.

Filtr wody przepływowy ma kompaktowe rozmiary i bez problemu można go umieścić pod zlewem lub innym punktem rozprowadzania wody.

W naszym sklepie znajdą Państwo filtry przepływowe, a także filtry wody innych rodzajów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami.

Zapraszamy również do kategorii: