Wkłady sznurkowe

Filtry sznurkowe to doskonałe rozwiązanie wstępne do procesu filtracji. Perfekcyjnie sprawdzą się w przypadkach, gdy woda wymaga oczyszczenia z zanieczyszczeń mechanicznych, na przykład mułu, piasku czy rdzy, a ciśnienie wody w instalacji jest niskie, i nie chce się go dodatkowo ograniczać. Filtry sznurkowe do wody są jednymi z produktów oferowanych przez nasz sklep z filtrami do wody.

Wysokiej jakości filtry sznurkowe od Aqualii


Wkłady sznurkowe do filtrów wody zapewniają jej dokładne oczyszczanie w sposób praktycznie bezinwazyjny. Całość procesu filtracji odbywa się metodą mechaniczną, a woda nie jest poddawana działaniu żadnych chemicznych substancji. Jej skład i struktura pozostają niezmienione po zakończeniu filtrowania. Oferowane przez nas wysokiej jakości filtry sznurkowe do wody to gwarancja, że nie przedostaną się do niej żadne niewłaściwe elementy mechaniczne.

Wkłady sznurkowe do filtrów mają bardzo prostą zasadę działania. Wykonane z polipropylenu sznurki nawinięte są wokół trzpienia pozycjonującego, przy czym gęstość lokowania ich włókien, zwiększa się wprost proporcjonalnie do odległości od rdzenia filtra. W ten sposób wszelkie zanieczyszczenia są usuwane podczas przepływania wody przez mechanizm. Wkład sznurkowy do wody zatrzymuje w ten sposób elementy obce znajdujące się w wodzie jak piasek czy zawiesiny.

Wkłady filtrów do wody sznurkowe z naszej oferty posiadają niezbędny certyfikat PZH i pochodzą od znanych producentów, np. firmy Supreme. Zapraszamy do naszego sklepu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii: